S námi jste vždy o krok dále.
info@netstep.cz +420 603 140 435

Časté dotazy

1.Kolik mne bude stát SEO a PPC?

Jedná se o častý dotaz, ale pozor – není dobré vyžadovat přesné ceníky. U každého webu a zaměření je třeba pečlivě prozkoumat možnosti, minimální období potřebné pro marketingovou činnost a také historii webu samotného. Proto není možné zaslat návrh služeb a cenový odhad bez přesné analýzy vašeho webu či eshopu. Díky tomu máme v naší nabídce službu “portfolio na míru”

2.Je potřeba komunikovat během spolupráce?

Ano, průběžná a cílená komunikace mezi námi a zákazníkem je jedním z klíčů k dosažení úspěchů. Díky kvalitní komunikaci dokážeme dosáhnout očekávání a spolupracovat s úsměvem na tváři.

3.Mám omezené finanční prostředky na online reklamu – má smysl se do ní pouštět?

Pokud nemáte ostych s námi prodiskutovat váš rozpočet, jsme si jisté, že vás nasměrujeme správně. Někdy stačí k úspěchu málo – důležité je načasování propagace v závislosti na sezónnosti a trendu vašeho obratu a také průběžné vyhodnocování a potřebné modifikace.

4.Jsou výsledky online propagace měřitelné?

Samozřejmě ano. Od zákazníků požadujeme implementaci Google Analytics, abychom mohli sledovat přístupy a konverze. Navíc používáme i doplňkové nástroje ke sledování pozic klíčových slov, úspěšnosti PPC kampaní a konverzí z porovnávačů zboží. Sledujeme trendy, které často vypovídají mnohem více, než aktuální situace a pomohou nám kampaně a celkovou spolupráci správně rozvrhnout.

5.K čemu je mi internetová soutěž?

Díky uspořádané soutěži se zviditelníte na internetu – je to tedy nástroj pro branding. Dále získáte hodnotný zpětný odkaz a pozor – díky tomu, že se Vaše značka dostane do podvědomí soutěžících, zvyšujete šanci, že Vás někdo z nich do budoucna osloví. Všechny úspěšné značky sázejí na soutěže, protože soutěže jsou neodmyslitenou součástí marketingové strategie. Zákazník je zde proto, aby u Vás nakoupil či provedl rezervaci, ale pozor, vy jej musíte nějakým způsobem pobavit a odměnit. A to právě třeba zajímavou soutěží. Po skončení soutěže získáte databázi soutěžících, se kterou můžete do budoucna pracovat.