Soutěžní čas nastává

Publikováno 1.11.2013 v rubrice Online soutěže

Dnes jsme spustily celkem 3 soutěže uspořádané na našem soutěžním portále Soutezime.cz. Těší nás, že o online soutěže je rostoucí zájem a protože každá ze soutěží má úplně jiný charakter, budeme si moci utvořit lepší obrázek o tom, kdo soutěží a z jakých zdrojů lidé přicházejí. V současnosti nám také u nejmenovaného zákazníka probíhá Fotosoutěž na FB Timeline a musíme se pochlubit tím, že ze stránky s minimální interakcí máme najednou oslovených téměř 14 000 lidí a aktivity na profily se z počtu cca 10 navýšily na cifru téměř 2 000! Skvělý branding pro skvělý produkt. Jen tak dále.

SOUTĚŽ

Chystáme zákazníky na Vánoce

Publikováno 15.10.2013 v rubrice Online soutěže, PPC, Sociální sítě

Nastává nejvytíženější období našeho pracovního roku, kdy chystáme naše zákazníky na předvánoční mega prodeje. Je dobré si uvědomit, že nejdůležitější je období od poloviny října až do Vánoc a být na to zavčas připraven – jak propagací, tak stavem na skladu. A co to znamená pro nás? Zapojení více kanálů reklamy, pečlivé zaměření na ty správné cílové skupiny a hlavně rozmanité nápady implementované na webech či sociálních profilech s Vánoční tématikou. A nezapomeňme na oblíbenost soutěží v předvánočním období.

A aby jste opravdu věděli, kolik času opravdu zbývá do Vánoc, tak přinášíme  link na Vánoční odpočítávadlo ZDE

Countdown to Christmas

Zakoupily jsme portál Soutěžíme.cz

Publikováno 12.8.2013 v rubrice Online soutěže

A je to tady. Zakoupily jsme portál Soutěžíme.cz!

Soutezime_logo

Teď již jenom zbývá příjemně překvapit jak soutěžící, tak pořadatele online soutěží a poskytnout příjemnou a přátelskou platformu pro pořádání, vyhodnocení a propagaci soutěží. Takže – myslíme na každého. Zdatnější pořadatelé soutěží si zvládnou soutěž uspořádat zcela sami a zadarmo. Ti, kteří spoléhají na odborníky se zkušeností, se mohou obrátit na nás a my jim uspořádáme, vyhodnotíme a zpropagujeme bezva soutěže vědomostního rázu.

Takže soutěžit s námi můžete již nyní. A pořádat soutěže zrovna tak.

competition-analysis-change