FACEBOOK přináší stále nové možnosti

Publikováno 19.2.2014 v rubrice Sociální sítě

Již tento pátek, 21.2. nás čeká speciální školení a workshop s Davidem Lorinczem, specialistou na reklamu na sociálních sítích se zaměřením na Facebook.

Díky stoupající populárnosti sociálních sítích a nových remarketingových možnostech v rámci Facebooku jako je Facebook Exchange a Website Custom Audience se opravdu těšíme na nové poznatky, které si s sebou odneseme a budeme moci implementovat v praxi.

http://www.socialnisite.cz/skoleni/

facebook

Chystáme zákazníky na Vánoce

Publikováno 15.10.2013 v rubrice Online soutěže, PPC, Sociální sítě

Nastává nejvytíženější období našeho pracovního roku, kdy chystáme naše zákazníky na předvánoční mega prodeje. Je dobré si uvědomit, že nejdůležitější je období od poloviny října až do Vánoc a být na to zavčas připraven – jak propagací, tak stavem na skladu. A co to znamená pro nás? Zapojení více kanálů reklamy, pečlivé zaměření na ty správné cílové skupiny a hlavně rozmanité nápady implementované na webech či sociálních profilech s Vánoční tématikou. A nezapomeňme na oblíbenost soutěží v předvánočním období.

A aby jste opravdu věděli, kolik času opravdu zbývá do Vánoc, tak přinášíme  link na Vánoční odpočítávadlo ZDE

Countdown to Christmas

Pinterest více komerčně? To nás zajímá!

Publikováno 20.9.2013 v rubrice Sociální sítě

Dnes nám v Inboxu přistál zajímavý email od Bena z news@pinterest.com …. zdůrazňuje, že je tak důležité, aby byl Pinterest zachován, že se rozhodli mírně experimentovat a promovat určité piny na nástěnkách od několika firem. Zatím náhodně a zdarma, ale uvidíme, co se z toho vyvine.  

pinterest cork board